Vi som jobbar på Jakobsson & Söderström


Richard Jakobsson

Managing partner

E-mail:richard@js-vin.com
Mobile:+46 (0)709 65 38 30


Christian Söderström

Managing partner

E-mail:christian@js-vin.com
Mobile:+46 (0)708 15 51 63


Ingegerd Ferlinger

Order & kundservice

E-mail:ingegerd@js-vin.com
Phone:+46 (0)40 661 46 00
Mobile:+46 (0)700 91 87 55


Marlene Svensson

Inköp & kundservice

E-mail:marlene@js-vin.com
Phone:+46 (0)40 661 46 00
Mobile:+46 (0)720 70 61 50


Katarina Holmér

Inköpare

E-mail:katarina@js-vin.com
Phone:+46 (0)40 661 46 00
Mobile:+46 (0)707 91 96 55


Daniel Scheelcke

Försäljning region Stockholm, Gotland, Norr

E-mail:daniel@js-vin.com
Mobile:+46 (0)734 42 14 48


Fredrik Grönvall

Försäljning region Göteborg, Väst

E-mail:fredrik@js-vin.com
Mobile:+46 (0)706 25 92 14


Alexander Nilsson

Försäljning region Skåne, Blekinge

E-mail:alexander@js-vin.com
Mobile:+46 (0)733 64 80 72