Vi som jobbar på Jakobsson & Söderström

____________________________________________________________________

Richard Jakobsson

Managing partner

E-mail:richard@js-vin.com
Mobile:+46 (0)709 65 38 30

____________________________________________________________________

Christian Söderström

Managing partner

E-mail:christian@js-vin.com
Mobile:+46 (0)708 15 51 63

____________________________________________________________________

Ingegerd Ferlinger

Order & kundservice

E-mail:ingegerd@js-vin.com
Phone:+46 (0)40 661 46 00
Mobile:+46 (0)700 91 87 55

____________________________________________________________________

Marlene Svensson, föräldraledig

Inköp & kundservice

E-mail:marlene@js-vin.com
Phone:+46 (0)40 661 46 00
Mobile:+46 (0)707 91 96 55

____________________________________________________________________

Lilian Nilsson

Inköp & kundservice

E-mail:lilian@js-vin.com
Phone:+46 (0)40 661 46 00
Mobile:+46 (0)707 91 96 55

____________________________________________________________________

Daniel Scheelcke

Försäljning region Stockholm, Gotland och Norr

E-mail:daniel@js-vin.com
Mobile:+46 (0)734 42 14 48

____________________________________________________________________

Ted Pieplow

Försäljning region Göteborg, Väst och Syd

E-mail:ted@js-vin.com
Mobile:+46 (0)706 25 92 14

____________________________________________________________________

Alexander Nilsson

Försäljning region Skåne, Blekinge

E-mail:alexander@js-vin.com
Mobile:+46 (0)733 64 80 72

____________________________________________________________________

Karina Tholin

Försäljning region Örebro

E-mail:karina@js-vin.com
Mobile:+46 (0)707 28 54 20

____________________________________________________________________